Ana Sayfa Ana Sayfa / Kocaeli Web tasarım

İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek bir web sitesi sahip olmak istermisiniz ? Kocaeli web tasarım çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin. Firmanızı sanal ortam da en iyi şekilde temsil edecek modern ve özgün web arayüz ile işinizi yansıtacak bir web sitesi yapıyoruz. Unutmayın ki web siteniz 7/24 açık olan iş yerinizdir.
Size özel web tasarımlar hazırlıyor, kullanıcı dostu web arayüzü ile seo uyumlu arama motoru optimizasyonu yapılan web siteniz ilk günden aramalarda ilk sayfa da yerini alıyor.
Bilişim sektörün de 2007 den günümüze tecrübeye ve başarıya sahip olduğumuzu göz önünde bulundurarak bizimle çalışan müşterilerimiz yanılıyor olamazlar.

İnternette potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için bir web siteye sahip olmanız gerekir. Web tasarım kullanışlı arayüze sahip olmalı, seo çalışması yapılmış arama motoru dostu özellikle google için web site alt yapısı uygun olmalıdır. Müşterilerinize ulaşmanın bir başka yöntemi reklam yollarını kullanmak. Google adwords reklamları ile uygun bütçelere kesin sonuçlara ulaşan web sitenizde hizmetlerinizi duyurabilirsiniz. Kreatif ve profesyonel siteler hazırlamaya “Kocaeli web tasarım” hizmeti vermeye devam ediyoruz.

web-site-seo-hizmeti

Kurumsal yada bireysel web siteniz var ama arama motorlarında sonuçlarda çıkmıyorsa size ve işinize bir artısı olmayacaktır. Sizi arayan müşterilerinize ulaşan bir web sayfası her gün açık olan bir dükkan demektir.

İş yerinize yeni bir eleman aldığınızı düşünüp web site maliyetini bu şekilde hesaplamanız gerekir. Ucuz web sitelerinde ne kontrol paneli ne kalite ne de arama sonuçlarında sizi ön plana çıkartacak bir yapıya sahip değildir. Uzak durmanız her zaman tavsiye ederiz.

Web tasarım hazırlanırken verilen hizmet varsa ürünleriniz hakkında detaylı bilgi sayfaları ve görsellik ön planda olan tasarımlar hazırlanmalı. Arama motorlarının amacı en doğru ve güncel bilgileri ziyaretçilerine sunmasıdır. Seo uyumlu bir web sitesi sahibi olmanız özgün tasarımın yanında içeriğinde barınması arama sonuçlarında ilk sayfalarda çıkmanıza yardımcı olacak en büyük faktörlerdir. Sayfanızda geçen yazılarında özgün olması arama motorları için çok önemlidir. Google gibi diğer arama motorlarıda zaman zaman web sitenizi ziyaret edip kontrol eder bunun amacı sitenizin içerik kalitesini belirlemek ve arama sonuçlarında doğru kelimelerde doğru sayfalarınızı sonuçlarda çıkartmak için günlük ziyaret eden botlar için web sitenizin anlaşılır bir tasarıma sahip olması ve içerik anlamında hiç bir yerde olmayan yazıların olması hayati önem taşır.

Web sayfanızın kontrol panel kısmıda önemlidir sitenizin güncelleğini korumak için ve gerekli değişiklikleri yapmak için ihtiyaç duyacağınız arka planda çalışan bir yazılımdır. Yeni bir sayfa eklemek, hizmet sayfalarınızı güncellemek veya ürün ekleyip çıkartmak, işinizle alakalı duyuru haber eklemek resim galeri yayınlamak için kimsenin yardımı olmadan kendinizin yapabilmesi gerekir. Yönetim paneli web sayfanızın kontorlü tamamen sizin elinizde olması için hazırlanan bir yazılımdır. Sitenizin seo yapılmış olması ve sayfaların yazıların arka planda çalışan kodlarına admin panelinden ekleme çıkartma işlemi yapabilmeniz gerekir. Böylelikle başarıya ulaşana kadar seo çalışmalarında sürekli kendinizi deneme yanılma yöntemiyle arama sonuçlarında daha iyi bir yere getirmenize yardımcı olacaktır.

Dijital pazarlma stratejinizin en önemli parçası firmanızın web sitesidir. Sektörünüzü yansıtan özgün görsel tasarıma sahip sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin kolaylıkla hizmetlerinize ulaşabileceği yaptığınız işi yansıtan sayfa yapıları ile estetik ve güçlü bir tasarım sizi bekliyor. Web sayfanızı ofis dekore ediyor gibi düşünüp en ince ayrıntısına kadar önem verip sizi ve işinizi en iyi yansıtacak bir tasarıma sahip olduğunu düşünüyoruz ve çok çalışıyoruz. Web sitenizle ilgili güncellemelere kimseye ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilmeniz içinde yönetim paneli ve kontrolü sizin elinizde oluyor. Yapmış olduğumuz web tasarım hizmetinde yenilikçi ve öncü bir prensibe sahibiz.

web-tasarim-hakkinda-sikca-sorulan-sorular

Web site tasarımı için sıkça sorulan sorular ?

Sıklıkla karşılaştığımız bu soruları kendinize sormanızı istiyoruz.

 • Nasıl bir web sayfası istiyorum ?
 • Size özel web tasarım mı yoksa sunulan hazır web sitesimi istiyorsunuz ?
 • Tablet ve mobil cihazlarda açılabilir responsive tasarım web sitemi istiyorsunuz ?
 • Sadelik mi görsellik mi ön planda olmasını istiyorsunuz ?
 • Web sayfa ziyaretçilerinizle interaktif iletişimde bulunabileceğiniz bölümler istiyormusunuz ?
 • Firmanızın logosundan alınan renkler mi oluşturmalı web site tasarımınızı yoksa kendi istediğiniz renkler mi ?
 • Arama motorlarında arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmak için seo çalışması yaptırmak istiyormusunuz ?

Bu soruların bizim için önemli olan tarafı size vereceğimiz hizmetin ve sizi daha iyi anlayabilmemiz yapılacak olan web sayfanızın başarılı ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor olması için gereklidir.

responsive-web-tasarim

Responsive tasarım

Tablet ve mobil cihazların kullanımı her geçen gün artmaya devam etmesi sonucunda responsive (duyarlı) web sitelerin önemi git gide artmaktadır. Her cihazda çalışan ve düzgün gösterilen web sayfaların kullanıcı deneyimi için rahatlık ve okunabilir yazılar isteği oluşmuştur. Boostrap ve responsive desteği olmayan web siteleri bilgisayar da sorunsuz açılsada mobil ve tablet cihazlarında görsel, metin ve ekran bozuklukları gözükmektedir. Bu yüzden son 1 yıldır ülkemizde yaygın olan responsive web tasarımlar siz site yaptırırken ilk tercihiniz olmalıdır. Tam açılmayan çalışmayan fonksiyonları kullanılmayan bir web sitesi kimse istemez. Responsive tasarımlar seçtiğiniz pakete isteğinize göre ekstra fiyat olarak eklenip hazırlanmaktadır.

Responsive web tasarım” yaptırmanın avantajları

 • Her platformda uyumlu sorunsuz açılan web sayfası
 • Mobil dünyada sorunsuz çalışan bir web sitesi
 • Web sitenizin arama sonuçlarını doğrudan etkiler  ve aranan kelimelerde yükseltir (mobil friend sayfa)
 • Duyarlı web tasarımlar tüm kitleye ulaşır cihaz ayırt etmeksizin düzgün gösterir.

Responsive tasarım olmayan siteler tablet ve mobil gibi cihazlarda yavaş yüklenip açılmaktadır. Sayfa açılış süresi 5 saniye üzerine çıktığı için ziyaretçinin sitenizden çıkma oranı %80 gibi bir orandadır. Web sayfanızı ziyaret edenler içeriği anlayabilmesi için büyük fontlarda yazıları okuması gerekir. Saklanmış ekrana sığmamış içeriklerin gözükmemesi ziyaretçiyi tatmin edmediği için sitenizde geçirilen süresi çok az olacaktır ortalama 0:45 saniye. Duyarlı web tasarım kullanmanın her zaman siteniz için bir artı olduğunu unutmayınız.
Son olarak responsive web sitesine örnek vermek istiyorum. Buraya tıklayarak yukarıdaki tablet, mobil, desktop iconlar yardımıyla responsive tasarım görebilirsiniz.

dinamik-web-site-tasarim

Dinamik web site tasarımı

Alt yapısı olan php programlama dili ile yazılmış yönetim paneli bulunan “Dinamik web site” tasarımı hazırlıyoruz. Admin paneli kimseye ihtiyacınız olmadan web sayfanızda değişiklik yapmak, güncellemek, hatta yeni sayfalar, resimler eklemek için kullanılan yönetici kısmıdır. Dinamik web sitelerinde yönetim paneli olduğu için tüm yazılara resimlere müdahale edebilirsiniz.

Dinamik site yaptırmanın avantajları

Dinamik alt yapıya sahip web tasarımları statik web sitelerine göre kullanışı kolay ve yönetimi basittir. Kurumsal bir firmaysanız veya o yoldaysanız dinamik web site kullanmanız sizin için bir avantajdır tüm güncellemeler ile her geçen gün web sitenizi dahada büyütebilirsiniz. Tüm değişiklikleri yapabilme imkanınız olduğu için beğenmediğiniz yazıları resimleri slider alanlarını düzenlemek elden geçirmek her zaman kullanabilmenize yarayacaktır. Kurumsal firmalar bünyesinde bilişim işlerini takip eden eleman çalıştırmakta ve web sayfası sosyal ağ yönetimi ile bu kişi ilgilenmektedir. Firma sahipleri yönetim paneli olan sitelerini kendiside müdahale edebildiği için başarılı olduğunu düşündüğü taktirde kimseye ihtiyacı olmayacaktır. Dinamik web tasarımları sürekli güncelleme yapan firmalar için yararlı bir sistemdir. Firma bünyesinde çalışan bilgisayar bilgisi olan her insan kolay yönetim paneli ile web siteyi kontrol edebilir. Bir başkasına yada web tasarımcıya bağlı kalmamakla beraber web sitenizi kontrol edebilirsiniz. Web sitenizi güncellemek için ne iyi yöntem bir yönetim paneli olması lazım. Bu alt yapıya sahip sitelerde güncelleme gayet kolaydır.
Kocaeli web tasarım hizmetleri
Konsept web tasarım olarak kocaeli şehrinde bilişim hizmetleri vermeye aralıksız devam ediyoruz.

dinamik-web-site-tasarimdinamik-web-site-tasarim
web-tasarim-hakkinda-sikca-sorulan-sorularweb-tasarim-hakkinda-sikca-sorulan-sorular
web-site-seo-hizmetiweb-site-seo-hizmeti