Ana Sayfa Ana Sayfa / Kurumsal Web Site

Kurumsal web site paketlerimizde yönetim paneli bulunan, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde lanse edecek kreatif web tasarımlar ile internetteki yüzünüzü yansıtacak bir kurumsal web sitesi tasarlıyoruz. Müşterileriniz için hazırlanmış görselliği ön planda olan ve açıklayıcı sayfaları ile kurumsal web sayfanızı en iyi şekilde tasarlıyoruz. Sizi ve işinizi ciddiye alan web tasarım hizmetini sorunsuz sağlayan ve hizmet sonrası desteğiyle yanınızda olduğunu hissettiren biz Konsept Web Tasarım olarak Kocaeli bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumsal sitelerin yapısı haber, blog, e-ticaret web sitelerine göre farklıdır. Tanıtılması gereken ürünleriniz ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize ulaştırmanın ilk hedef olduğunu ön planda tutarak tasarımda sadelik ve kurumsal bir firma olduğunuzu yansıtan çizgiler kullanılmalıdır.

Kurumsal web site nedir ?

Şirket, firma, kurumlar için oluşturulan özel web sitelerdir. Firmanızın web sitesi sizin vermiş olduğunuz hizmetleri ve insanlara şirket duruşunuzu göstermektedir. Kurumsal web siteleri müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin firmanızı daha yakından tanımasını, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi ayrıntılı şekilde görüp inceleyebilmesi, size en hızlı ve kolay ulaşmalarını sağlayan internetteki şubenizdir. Küçük işletmelerin kurumsallaşma yolunda attıkları adımlardan biriside kurumsal web site yaptırmasıdır. İşletmeniz hakkında yazılar, verilen hizmet satılan ürünler hakkında detaylı sayfaların olduğu sizin internette en iyi tanıtan web sitesine kurumsal web sayfa denilir. Türkiye’nin her yerinden müşterilerinize ulaşmanın hizmetlerinizi tanıtmatın en uygun ve ucuz reklam yoludur. Her zaman online olan web siteniz ziyaretçilerinizin bilgi almasına yardımcı olur. “Kocaeli kurumsal web site tasarımı” hizmeti veriyoruz.

kurumsal-web-sitesi

Kurumsal web site nasıl olmalıdır ?

Firmanızı ve sizi internette tanıtacak en iyi şekilde yansıtacak ve müşterilerinize kurumsal çizginizi gösterecek bir web site tasarlamak gerekir. İşletmenizin internetteki marka yüzünüzü yansıtan kurumsal web sayfanız içerik açısından zengin ve okunabilir yazılar, görsellik açısından sadelik ve hoş olmalıdır. Başlıca sıralamak gerekirse kurumsal web site tasarımı:

 • Özgün web site tasarım olmalı,
 • Yönetim paneli olmalıdır,
 • Ziyaretçi dostu kullanışlı yapıya sahip olmalı,
 • Estetik ve göz alıcı olmalıdır,
 • Web site içeriği sizi ve hizmetlerinizi anlatmalı,
 • Sosyal ağlarda sayfanız olmalı,
 • Müşteri kitlesine hitap etmelidir.

Web sitenizin özgün görsel tasarıma sahip olmalısı çok önemlidir. Hazır web tasarımları arama motorlarının bakış açısını tamamen değiştirmektedir. Başkasında olan bir web sitesini kullanmanız size arama sonuçlarında çıkmayarak dez avantaj olarak geri dönecektir.
kurumsal-web-site-hazirlanisi

Kurumsal site nasıl yapılır

Bir web siteyi hazırlarken belli aşamaları takip etmek gerekir. Yayında olan web sitenin başarılı olması arama sonuçlarında çıkması için tek tek bu aşamaların uygulanması gerekir. Size profesyonel kurumsal web site hizmeti sunan kişiden beklentileriniz şunlar olmalıdır:

 • Kurumun verdiği hizmetler hakkında araştırma yapılması,
 • Özgün web arayüz tasarımı çizilmesi ve müşteriye sunulması,
 • Aynı sektördeki rakip firmaların web siteleri incelenip analiz edilmesi,
 • Verilen hizmetlerin kelimelerinin veri analizi, çözüm önerileri ve seo’ya uygun içerik elde edilmesi,
 • Web sitenin arka plandaki kod yapısı google başta olmak üzere arama motorlarına uygun seo kodlarıyla hazırlanması,
 • Web sayfasını yönetebilmek için admin paneli sayfasının derlenip düzenlenmesi,
 • Html / Css ve admin paneli testleri yapılıp siteyi yayına hazır hale getirmeli,

kurumsal-site-bolumleri

Web site bölümleri

Kurumsal web sitesinde olan bilgiler sizi ve firmanızı yansıtır. İşletmenin verdiği hizmetlerin ön planda olduğu yazılar, ziyaretçilerin sizinle iletişim kurmasına yardımcı olacak sayfalar ve teklif-talep gibi formların yer alması web sitenizden olumlu dönüşler almanızda yardımcı olacak faktörlerdir.

 • Hakkımızda sayfası,
 • İletişim bilgisi sayfası,
 • İnsan kaynakları sayfası,
 • Sertifika – Hizmet belgeleri sayfası,
 • Hizmet sayfaları,
 • Ürün tanıtım sayfaları,
 • Referansları gösteren sayfa,
 • Teklif alma, talep sayfası,
 • Web site içi arama sayfası,

 
Admin paneli olan kurumsal web tasarımları google gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkması için arama motoru optimizasyonu (seo) çalışmasına yatkın hazırlanmış yapıdadır. Seo uyumlu tasarım ile arama sonuçlarında yükselişi beklemenizin süresini kısaltıyor ve müdahale etmek istediğiniz noktalara yönetim paneli kısmından ulaşabiliyorsunuz.
kurumsal-site-avantajlari

Web site yaptırmanın avantajları

Bir web sitesi ile Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden milyonlarca internet kullanıcısına ulaşabilir ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz. Bir web sitesi sizin işinizi en iyi şekilde müşterilere siz olmadan sunmanıza yarayan 7/24 saat açık online dükkanınızdır. Kurumsal web sitenizi ziyaret eden her kişi potansiyel müşteri adayıdır. Müşteriler uygun bulduğu hizmet yada ürünleriniz hakkında detaylı sayfalardan öğrendiği bilgiler sayesinde hizmet alması ve size ulaşması daha kolay olacaktır. Bir web sitesi sayesinde internetteki arama sonuçlarında çıkar ve ilgili aramalar sonucunda sitenizden müşteri kazanabilirsiniz. Başka şehirde olan müşterileriniz hizmet ve ürünlerinizi firmanızı daha yakından tanıtmanın en etkili yolu kurumsal web site sahibi olmanızdır.
 

Kurumsal web site örnekleri
kosova-koftecisi-web-site-min

sigorta-web-site-tasarimi-min

pvc-pencere-web-site-tasarimi-min

Diğer kurumsal web tasarımları için buraya tıklayın.

kurumsal-web-site-hazirlanisikurumsal-web-site-hazirlanisi
kurumsal-site-bolumlerikurumsal-site-bolumleri
kurumsal-site-avantajlarikurumsal-site-avantajlari