Ana Sayfa Ana Sayfa / Reklam Danışmanlığı

Bir firmanın büyümesi, satışlarını artırması, daha fazla müşteriye daha kısa sürelerde ulaşabilmesi adına bilinen en eski yöntemdir reklam. Pek çok farklı mecralarda çok çeşitli reklamlar görmekteyiz. Günümüz dünyasında bu durum, sanal ortama da ciddi şekilde sıçramış ve belki de umulandan daha büyük geri dönüşler alınmıştır.

İnternet kullanımının katlanarak arttığı günümüzde, artık somut, fiili reklamların yerini dijital reklamlar almıştır. Ziyaret ettiğimiz hemen hemen her internet sitesinde irili ufaklı reklamlara denk gelmekteyiz. Bazı sitelerin kendi adına aldığı reklamlar olduğu gibi, Google gibi büyük reklam şirketleri de kendi yöntemleriyle reklamlar vermekte, birkaç adet değil, yüzlerce hatta binlerce internet sitesinde reklam gösterimi yapmaktadırlar.

Tam da bu noktada Konsept Web Tasarım olarak, firmanızın büyümesi adına dijital dünyada var olabilecek, özellikle arama motorlarında müşterilerinizin ilk var oldukları yerlerde ve sosyal medya gibi mecralarda firmanızın tüm reklam yönetim işlerini büyük bir titizlikle takip etmekte ve yönetmekteyiz.

Gerek Google gibi büyük arama motorları, gerekse Facebook gibi büyük sosyal medya sitelerinde en doğru zamanda müşteriye gösterilen reklamların, firmalar adına büyük olumlu dönüşleri olduğu bilimsel verilerle de kanıtlanmıştır. Özellikle arama motorlarında, seçilecek en doğru kelimeler (adwords) sonucunda ve günün en önemli ve doğru müşteriye ulaşılabileceği zaman dilimlerinde gösterimi yapılacak olan reklamlarınızın takibi ve doğru yönetimini Konsept Web Tasarım olarak üstlenmekteyiz.

Facebook gibi sosyal mecralarda insanların geçirdiği zamanları göz önüne alırsak yine buralarda reklam vermenin ne denli önemli olduğu anlaşılacaktır. İşte tüm bunlar göz önüne alındığında, tüm bu reklam işlerinizin yönetimi ve takibini bırakın biz yapalım ve siz oturduğunuz yerden firmanızın günden güne büyümesine şahit olun.