Ana Sayfa Ana Sayfa / Sosyal Ağ Danışmanlığı

İnternet günümüz dünyasını artık vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. İster eğlence, ister zaman öldürme, ister bilgi araştırması, ister hayati tıklamalar olsun bir şekilde internetin başındayız.

Mutlaka farkına varmışsınızdır; eskiden internet daha güvensiz bir ortamdı ve herhangi bir şekilde sosyal mecralarda kendi adımızı kullanmaz, çoğunlukla lakaplarımız, nicklerimiz olurdu. Belki de Facebook ile bu tabu yıkıldı ve artık bir çoğumuz rahat şekilde adımızı hatta soyadımızı kullanıyor yine aynı şekilde arkadaşlarımıza, tanıdıklarımıza ulaşıyoruz.

Bugün “sosyal medya” tabiri günümüzün bir parçası haline gelmiş, hemen hemen herkesin mutlaka en az bir sosyal medya sitesinde profili bulunmaktadır. Günden güne sayısı artan bu sosyal medya üyesi ile birlikte yeni bir sektör de oluşmuştur. Büyük firmaların dahi artık duyurularını yaptığı, kampanyalarını, ve hatta küçük-büyük yarışmalarını düzenlediği ortamlar haline gelmiştir. Yani bir nevi yeni bir reklam sektörü oluşmuştur.

Bu bilgiler ışığında düşünecek olursak, firmanızın en çok ilgi gören Facebook, Twitter, Instagram, Youtube gibi sosyal medyalarda var olması, yönetimi ve takibi de firmanızın büyümesi adına elzemdir. Konsept Web Tasarım bu noktada devreye girerek yönetilmesi, takibi ve hatta yeni açılması gereken sosyal medya hesaplarınız, profilleriniz ve sayfalarınız için sizin adınıza çalışmalar yapmaktadır.